Jak znaleźć partnera przez internet?

Każdy w końcu dąży do posiadania swojej drugiej połówki. W ostatnim czasie popularne stały się internetowe portale randkowe, które ułatwiają nam to zadanie. Znaleźć na nich możemy osobę, która idealnie odpowiada naszym wymaganiom. Drugą zaletą takich portali jest fakt, że możemy spotkać wyjątkową osobę z zakątków całego świata, której bez takiej strony nie znaleźlibyśmy nigdy. Jak więc znaleźć drugą połówkę przez internet?

Czym są portale randkowe?

Portale randkowe to wynalazek stosunkowo nowy. Pozwalają one na zawieranie nowych znajomości za pośrednictwem internetu. Chodź mają sporo głosów sprzeciwu, uważamy, że to świetna opcja, gdyż umożliwia poznanie się osobom, które bez nich nigdy nie miałyby ze sobą kontaktu. Osoba zainteresowana poznaniem nowego partnera umieszcza na nich swoje zdjęcie, imię, wiek oraz krótki opis zawierający jego zainteresowania i pasje, ale także wszystko co zechce o sobie opowiedzieć. Do serwisów tego typu należą między innymi be2, Tinder i sympatia oraz wiele innych.

Profilowe to podstawa

Jedną z najważniejszych rzeczy na twoim profilu na portalu randkowym to właśnie zdjęcie profilowe. Dzięki niemu przyciągniesz uwagę swojego potencjalnego partnera. To jako pierwsze rzuci się mu w oczy kiedy wejdzie na twoją stronę. Dzięki niemu pozna twój wygląd zewnętrzny oraz rozpozna cię na późniejszych spotkaniach. Zadbaj więc o to, aby było zrobione porządnie! Dobre zdjęcie profilowe powinno przedstawiać ciebie i tylko ciebie. Odpuść więc zdjęcia z przyjaciółmi czy co gorsza – rodzicami. Poza tymi rzeczami powinieneś zadbać również o dobre oświetlenie oraz korzystny profil. Ty sam najlepiej wiesz, z której perspektywy wyglądasz dobrze, a z której niekoniecznie. Możesz dobrać zdjęcia erotyczne, na których się uśmiechasz i pokazujesz trochę ciałka lub takie, na którym jesteś poważny. Wybór należy do ciebie. Nie zaszkodzi także zapytać znajomych, co sądzą o twoim zdjęciu.

Zrób dobry opis

Dobry opis to fundamentalna rzecz, gdyż to właśnie dzięki niej robisz pierwsze wrażenie. Pierwszymi informacjami o tobie, które zobaczy twoja potencjalna druga połówka jest właśnie twój opis. Zawrzyj w nim więc siebie z twojej najlepszej strony. Napisz jaką jesteś osobą na co dzień, jakie są twoje pasje i co lubisz robić w wolnym czasie. Powinieneś także napisać czego oczekujesz od swojego partnera. Napisz na przykład jak chcecie spędzać razem czas, czy zależy ci na trwałym związku, czy też może na jego luźniejszej alternatywie. 

Nie kłam!

Najgorsze co możesz zrobić szukając partnera w internecie, to wpisywanie nieprawdziwych informacji do twojego profilu. Prędzej czy później takie kłamstwa ujrzą światło dzienne i twój partner rozczaruje się twoją osobą, a nie o to przecież chodzi, prawda? Chwalenie się swoim majątkiem może sprawdzić się w weekendowych znajomościach, ale na pewno nie wpłynie pozytywnie na twój długotrwały związek. Zawsze bądź więc szczery. Traktuj swój profil jak pierwszą rozmowę z kandydatem na partnera. Bądź więc prawdomówny, błyskotliwy i zaskakujący.  

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button