Miłość przez internet – jak ją znaleźć?

Pandemia, mimo iż minął już rok od ogłoszenia ,,dwutygodniowej kwarantanny” nie odpuszcza. Coraz więcej osób, zauważając, że ma małe szanse na odnalezienie miłości w miejscach, w których zwykle jej szukali, więc spora część z nich przechodzi do internetu. Jak więc znaleźć miłość przez internet?

Traktuj randki przez internet jako ostateczność

Dlaczego tak negatywnie od razu wypowiadamy się o randkach przez internet? To bardzo proste, ponieważ portale randkowe zwykle nie równoważą ilości użytkowników – zazwyczaj większość osób w internecie to mężczyźni, a kobiet jest bardzo mało, więc z reguły nawet takie 4/10 uważają się za primadonny w internecie. Poza tym w większości takie osoby nie szukają nawet stałego związku. Niestety, reputacja randek online jest równoznaczna z plotkami, ponieważ znalezienie dobrego partnera w sieci jest jak wygraną na loterii. 

Czy warto mimo wszystko spróbować?

Czemu nie, w końcu teraz naprawdę nie masz wielkiego wyboru, ponieważ wszystko jest zamknięte – od klubów po kawiarnie, więc jedyną opcją dla wielu ludzi jest Internet. Co ciekawe, wiele osób zrezygnowało z szukania miłości całkowicie.

Jeśli jednak zdecydujesz się przejść do trybu online, musisz wiedzieć o kilku rzeczach. Z badań ekspertów jasno wynika, że w porównaniu z rówieśnikami, którzy byli w młodym wieku 20 lat temu, dzisiejsze osoby w wieku od 20 do 30 lat spędzają aż o 50% mniej czasu na komunikację i bycie w związkach. Co ciekawe, dramatycznie wzrosła również liczba osób, które nigdy nie były zakochane, a dodatkowo rośnie ilość osób, które nie całowały się nawet przed 24 rokiem życia. Głównym tego powodem są erotyczne filmiki, zwane też pornografią, ponieważ jest to łatwy i szybki sposób na to, aby się zaspokoić, jednocześnie nie narażając się na ból odrzucenia, czy braku zainteresowania.

W Internecie obowiązują zupełnie inne zasady randkowania

Randkowanie przez internet jest nieporównywalnie trudniejsze, ponieważ kontakt można przerwać w dowolnym momencie z dowolnego powodu, nie wspominając o tym, że większość mężczyzn na portalach randkowych nie jest nawet zorientowana na to, aby stworzyć stałą relację z kobietą, z którą rozmawiają. Jeśli jednak jakimś cudem przejdziesz przez etap rozmowy, oraz uda ci się zaprosić ją na randkę, to co warto wiedzieć?

Randka po randce online

Brzmi jak masło maślane, ale nieważne – przejdźmy dalej. Pierwsze, co powinieneś się spodziewać, to to, że prawdopodobnie będzie wyglądała ona zupełnie inaczej, niż na zdjęciach. W końcu większość zdjęć na portalach randkowych jest mocno nieaktualna, ale kobiety i tak je wrzucają, z z racji tego, że latka lecą, a kilka miesięcy temu były przykładowo o te kilka kilo lżejsze. Na pierwszą randkę najlepiej taką osobę zaprosić do parku. Inną opcją jest pójście do galerii lub muzeum, ale w takim miejscu masz mało prywatności. Jeśli jednak masz dużo gotówki, możesz wynająć domek np. W górach lub nad morzem. Jednak najtańszą i najłatwiejszą decyzją, jaką możesz podjąć, jest pójście na spacer. 

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button