Najlepsze seks zabawki dla początkujących

Z powodu izolacji spowodowanej koronawirusem coraz więcej osób korzysta z zabawek erotycznych i produktów pornograficznych, aby cieszyć się ciekawszym seksem w łóżku. Ale jaką zabawkę erotyczną na start wybrać?

Najlepsze seks zabawki dla początkujących

Erotyczne packi

Packi to nie tylko jedna z najpopularniejszych okazji do poprawy życia seksualnego, ale także ciekawa opcja na grę wstępną, ponieważ wiele kobiet twierdzi, że lubi dostawać uderzenia w pośladki od swoich partnerów. Klapsy mogą przynieść naprawdę ekscytujące wrażenia z gry (kobiety to uwielbiają!). Dla początkujących najlepszym rozwiązaniem są packi. Dzięki ich zastosowaniu łatwo jest kontrolować siłę uderzenia. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników odpowiedni będzie bicz wykonany ze skóry – ale skoro zaczynasz, to packa będzie odpowiednia.

Opaski na oczy

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na opaskę, możesz ją łatwo zastąpić zwykłymi szalikami lub innymi materiałami, które mogą całkowicie zakryć oczy. Dzięki temu będziesz mogła ją dotknąć lub połączyć z bielizną erotyczną, a stanie się ona niesamowitym dodatkiem, który pobudzi Twoje libido i zachęci do działania.

Stymulatory wibracyjne

Każdy stymulator wibracji lub masażer to doskonały wybór dla par. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale także jako uzupełnienie seksu. Najlepszym przykładem jest para wibratorów, które można założyć na pochwę nie tylko po to, aby pobudzić partnerkę, ale także podczas seksu. Uzyskanie przyjemności i orgazmu niekoniecznie oznacza natychmiastową penetrację, więc spójrz na dostarczony wibrator.

Olejki do masażu erotycznego

Wiele osób o słabym popędzie seksualnym może używać olejków eterycznych do masażu erotycznego. Przecież nawet jeśli dasz taki prezent na urodziny swojego partnera czy święta, nikt nie będzie wątpił, że wykorzystasz go do zabawy w łóżku. Dlatego jest to zrelaksowany i relaksujący sposób rozrywki.

Korki analne

Niewątpliwie korki analne stają się coraz bardziej popularne wśród par. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że ważny jest również dobór odpowiedniego rozmiaru i materiału, ponieważ jeśli wybrany korek jest za duży, korek uszkodzi wnętrze partnera. Dlatego też przed zakupem warto rozważyć materiały, wykonanie i wymiary, zamiast później żałować i sprawiać ból partnerowi.

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button