Sex randki przez internet? Czy to ma sens?

Wiele osób – szczególnie w czasie pandemii szuka kogoś, z kim może spędzić te samotne dni, więc nic dziwnego, że serwisy randkowe oraz seks randki online są ogromnie popularne. Jednakże czy to na pewno ma sens? 

Luźna zabawa

Serwisy internetowe bardzo często bywają zwodnicze, nie mówiąc o tym, że statystycznie szansa na na znalezienie kogoś wyjątkowego jest bardzo niewielka. Wynika to głównie z tego powodu, że istnieje ogromna dysproporcja pomiędzy ilością kobiet i mężczyzn na platformach randkowych. Większość kobiet poszukuje mężczyzn o kilka klas wyżej od siebie (zarówno w kwestii atrakcyjności, jak i bogactwa. Płeć męska z kolei ze średniej klasy zazwyczaj nie ma dużego szczęścia, więc ciężko jest im znaleźć kogoś ciekawego – niestety bardzo często kończy się to na tym, że randka kończy się szybko, bądź też czasem jest to okazyjny seks.

Co należy zrobić, jeśli się na to zdecydowałeś?

Przeczytaj uważnie regulamin przed zarejestrowaniem się. W Polsce istnieje kilkanaście serwisów randkowych. Szacuje się, że używa ich lub używa około 5 milionów ludzi. Utworzenie konta jest zwykle bezpłatne, ale zwykle trzeba zapłacić za abonament bądź też ,,ulepszone funkcje”. Badania pokazują, że mężczyźni często źle rozumieją intencje kobiet. Krótko mówiąc, przeceniają swoje możliwości namówienia kobiety do pójścia z nimi do łóżka. Mężczyźni mogą myśleć, że to strata czasu, ale wiele kobiet lubi flirtować bezwarunkowo, ponieważ lubią pisać z mężczyznami, którzy są nimi zainteresowani – często wcale nie planują tego, aby pokazywać się jak te panie, które prowadzą seks kamerki, czy też po prostu wskoczyć do łóżka komuś – atencja to jedyne, czego poszukują.

Alternatywy?

Naturalnie alternatywą jest pójście na prostytutki, bądź też filmy erotyczne w jakości HD, chociaż ciężko jest teraz bawić się w takie rzeczy, z racji tego że nadal występują obostrzenia spowodowane korona wirusem. 

Czy warto bawić się w seks randki?

To zależy wyłącznie od ciebie – większość osób które się na to decyduje podchodzi do tego dość emocjonalnie, co jest błędem – dlatego też jeśli szukasz seks randek musisz przede wszystkim nie myśleć o tym jako poszukiwanie miłości, ale szukanie diamentu w łajnie, ponieważ statystycznie jeśli jesteś przeciętnej urody, masz niewielkie szanse na to, aby się z kimś przespać przy użyciu aplikacji online. Naturalnie nie znaczy to, że nie warto jest próbować – ponieważ w końcu trening czyni mistrza. Jeśli ci się uda – to pamiętaj o tym, aby się zabezpieczyć!

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button