Flirtowanie – jak robić to dobrze?

Flirt sprawia przyjemność zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Delikatne gesty i znaczące spojrzenia to początek emocjonującej gry, która może mieć swój finał w łóżku, zakończony sex przygodą! Uwodzenie to domena nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Panowie również świetnie sobie radzą w tej materii. Istnieją niepisane zasady flirtowania, a ich znajomość może sprawić, że będziesz mieć niesamowite powodzenie u płci przeciwnej! W związku z tym czas zacząć przygodę i dowiedzieć się jak skutecznie flirtować.

Jak flirtować przez sms?

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy z nas nawet na chwilę nie rozstaje się z telefonem można śmiało powiedzieć, że stał się on jednym z narzędzi, które umożliwia flirtowanie. Niestety nie każdy jeszcze radzi sobie z prowadzeniem flirtu poprzez pisanie smsów czy wiadomości w komunikatorach. Sexting, bo tak nazywa się to zjawisko, staje się coraz bardziej popularny i rządzi się swoimi prawami. 

Oto lista kilku najważniejszych zasad flirtu przez wiadomości:

-daj się ponieść swojej wyobraźni,

-możesz opisywać fantazje erotyczne,

-używaj obrazowych porównań,

-poprzez wiadomości możesz droczyć się z drugą połówką,

-zobrazuj słowa, czyli dołącz zdjęcia erotyczne do wiadomości!

Jak zrobić nagie zdjęcia, aby zainteresować partnera?

Obraz ma ogromną moc. W związku z tym, aby dodać rozmowie pikanterii warto pokusić się o dodanie do niej erotycznych fotografii.  Zdjęcie powinno być dobrej jakości. Rozmazane, robione z dużej odległości, albo na tle bałaganu w pokoju może bardziej rozśmieszyć drugą połówkę niż pobudzić jej zmysły. Dlatego warto się przygotować i mieć plan na erotyczne fotografie. Kolor czerwony jest uznawany za kolor pożądania, więc zdjęcia na takim tle dodatkową pobudzą zmysły. Wielu partnerom zależy na tym, aby otrzymać fotografie gdzie widoczna jest twarz drugiej połówki. Liczy się także kusząca poza. Oczywiście najważniejszą zasadą jest wysyłanie zdjęć tylko tym osobom, którym ufamy, aby fotografie nie trafiły do internetu. 

Czy warto flirtować w pracy?

Okazuje się, że właśnie w miejscu, gdzie spędzamy najwięcej czasu, czyli w pracy, flirtujemy najczęściej. Erotyczne napięcie może stworzyć się zarówno między pracownikami, jak i pomiędzy przełożonym, a podwładnym. W pierwszej opcji flirt jest przyjemną odskocznią od szarej rzeczywistości i nie powinien wyrządzić dużych szkód. Jednak w drugim przypadku, kiedy podwładny będzie naciskał na rozwinięcie relacji może się okazać, że szef niekoniecznie chce kontynuować znajomość i zdarza się, że zwalnia pracownika. W związku z tym w pracy należy uważać na flirt, choć na pewno będzie przyjemnym przerywnikiem. 

Szkoły flirtu – czy warto z nich korzystać?

Skoro można nauczyć się gotowania, albo języka obcego to pojawia się pytanie czy można tak samo nauczyć się flirtowania? Oczywiście istnieje co najmniej kilka zasad skutecznego flirtu, ale w większości przypadków warto zaufać swojej intuicji. Jeśli poluzujesz sztywne zasady konwersacji i będziesz mieć odwagę, aby napisać komuś kto Ci się podoba kilka erotycznych smsów to prosta droga do rozpoczęcia przygody z flirtem. Wcale nie potrzeba do tego nauczyciela! Wystarczy być sobą i szanować uczucia drugiej połówki, a sukces jest gwarantowany. 

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button