Jak przygotować się na pierwszą randkę?

Randkowanie jest niezwykle stresującym i wymagającym procesem. O ile po pewnym czasie dwie osoby oswajają się ze swoim towarzystwem i w miarę poznawania się stają się dużo bardziej świadome swoich potrzeb, zainteresowań i poczucia humoru, o tyle pierwsze spotkanie zawsze wywołuje niemałe emocje. Przekonali się o tym użytkownicy serwisu randkowego https://www.sexklasa.net, którzy szereg randek mają już za sobą. Choć może się wydawać, że spontaniczność jest najlepszym rozwiązaniem, a do randkowego debiutu nie można się przygotować we właściwy sposób, w rzeczywistości istnieje szereg trików, które zastosowane przed randką zwiększają szanse na jej powodzenie. 

Miejsce spotkania

Wybór miejsca na pierwszą randkę często stanowi największe wyzwanie. Podejmując decyzję należy zawsze zadbać o to, aby atmosfera nie była zbyt zobowiązująca, ale jednocześnie na tyle komfortowa, żeby była możliwość swobodnej rozmowy i bliższego poznania się. Wiele osób wybierając się na randki decyduje się na kino, które faktycznie jest dobrym wyjściem na kolejne z kolei spotkanie, natomiast dwie osoby, które jeszcze prawie nic o sobie nie wiedzą i nie będą miały możliwości porozmawiać (bo będą przecież skupione na oglądaniu filmu), z pewnością nie będą się czuły komfortowo. Najbezpieczniejszą opcją na pierwszą randkę jest zaproszenie na kolację do restauracji, w której będzie można bliżej się poznać, a przy tym dowiedzieć nieco więcej o gustach kulinarnych potencjalnego partnera. Termin i miejsce zawsze powinny zostać dogadane przez obie strony odpowiednio wcześnie przed spotkaniem, należy przy tym uwzględnić, że zaproponowana randka o zbyt późnej porze może wyglądać niezbyt dobrze w oczach drugiej osoby – najlepiej zdecydować się więc na wczesny wieczór lub późne popołudnie.

Zadbanie o wygląd

Wybór odpowiedniej stylizacji i makijażu na pierwsze randki jest kluczowy – pierwszego wrażenia nie da się przecież zrobić drugi raz. Ubiór należy zawsze dostosować do miejsca, w które się idzie, a jeśli druga osoba nie zna dokładnych szczegółów (wie na przykład tylko pod jaki adres się udać), powinna zostać poinformowana co do dress code’u jaki ją obowiązuje. Elegancja zawsze jest na czasie, jednak wybór zbyt klasycznej i szykownej odzieży może oznaczać, że jest się osobą niezwykle poważną i biorącą życie zbyt na serio. Najlepiej jest się ubrać i pomalować w sposób, w którym czuje się dobrze i komfortowo oraz w którym obiektywnie rzecz biorąc, najkorzystniej się wygląda. Zawsze należy natomiast zadbać o to, aby ubrania były schludne, wyprasowane, czyste, pasowały do siebie kolorystycznie i nadmiernie nie rzucały się w oczy.

Pierwsza randka – o czym jeszcze warto pamiętać?

Przed pierwszą randką należy pamiętać jeszcze o kilku, równie istotnych rzeczach. Jeśli chodzi o Panów, zawsze mile widziane jest przyniesienie ze sobą drobnego upominku lub kwiatka, który sygnalizuje kobiecie, że umówiła się z gentlemanem szanującym kobiety. Klasą mężczyźni mogą wykazać się również w sytuacji, w której zdecydują się na zaproponowanie potencjalnej partnerce odwiezienia do domu. Zarówno Panie jak i Panowie nie powinni natomiast przesadzać z ilością wypitego alkoholu, natomiast sposób w jaki zapłacą rachunek (jeśli spotkanie ma miejsce w restauracji), jest kwestia bardzo indywidualną i powinno się ją omówić tuż przed zakończeniem spotkania.

1 / 5. Ocen: 1

Seks filmy

Back to top button