Seks na pierwszym spotkaniu – dlaczego warto to zrobić?

Seks lubi wiele osób. Nie każda jednak jest na niego od razu gotowa. Można jednak miło spędzić czas, ciesząc się seksem i rozkoszując się tym, co na pewno najlepsze. Seks sprawdza się zawsze i ma znaczenie dla każdego. Panowie jednak często chcą seksu od razu, na pierwszym spotkaniu. Czasami kobiety pragną seksu nawet na pierwszej randce, chcą miło spędzić czas i rozkoszować się jak najlepiej tym, co wyjątkowe. Samotność potrafi zmęczyć, a seks daje relaks oraz pełne odprężenie.

Seks na pierwszym spotkaniu – czasami warto

Dlaczego warto uprawiać seks na pierwszym spotkaniu? Powodów jest kilka:

* zauroczenie

* chęć odprężenia po pracy, stresującej oraz wielogodzinnej

* apetyt na seks po długim poście

* przekonanie, że dana osoba jest tą jedyną i na dłużej

* chęć jednorazowego seksu z nieznajomym – jest to bardzo podniecające i ciekawe

* erotyczne wyżycie się jest naprawdę wyjątkowe i daje wiele odczuć

* poznanie drugiej osoby i jej potrzeb

* spotkania na seks mogą być naprawdęinspirujące oraz wyjątkowe.

Seks musi być bezpieczny

Należy pamiętać o stosowaniu prezerwatyw, aby nie zarazić się żadną chorobą. Seks musi być bezpieczny i dać wyjątkową przyjemność niejednej osobie. Seks będzie doskonały i sprawi największą przyjemność niejednej osobie. Seks na pierwszej randce może być wyjątkowy, ale może też przynieść rozczarowanie. Nie każda osoba pragnie uprawiać taki seks od razu, na pierwszej randce, nie każda chce rozkoszować się takim seksem.

Czasami zbliżenie jest realizowane na trzeciej randce lub później. Nieraz jednak obie strony ciągnie do siebie i oczekują wyjątkowego seksu. Jest to urok osoby nieznajomej, obcej, która może dać naprawdę wyjątkowe wrażenia. Może, ale nie musi. Nieraz spotkania na seks na pierwszej randce są totalnym niewypałem. Ostrożność jest wskazana – najlepiej umówić się w hotelu, ponieważ jest to miejsce monitorowane i raczej bezpieczne. Obcej osoby nie wolno zapraszać do własnego mieszkania czy domu, aby nie narażać się na konsekwencje. Najlepiej zachować ostrożność, ponieważ nigdy nie wiadomo jaki intencje ma druga strona. 

1.7 / 5. Ocen: 3

Seks filmy

Back to top button