Podstawowe zasady randkowicza – czyli co robić, a co nie robić przed randką

Randki dla par w roku to nie lada wyzwanie, bo bardzo trudno jest znaleźć miejsce, gdzie nie będą was straszyć pandemią – a póki co jeszcze nie jest na tyle ciepło, aby można było swobodnie wyjść na zewnątrz. Dlatego dzisiaj przekażemy ci kilka zasad, których musisz przestrzegać, jeśli wybierasz się na randkę! 

Zasada nr 1 – Wybór miejsca

Epidemia to nie jest dobry czas na chodzenie na randki, no ale miłość nie wybiera i trzeba się do tego dostosować. Jeśli jednak nie jest to Twoja pierwsza randka z tą osobą, możesz ją również zaprosić do swojego mieszkania. Jeśli mieszkasz w domu z rodzicami, Twoja sytuacja będzie nieco trudna, ale jeśli jest wyrozumiała, to możesz ją do siebie zaprosić. Inną opcją jest pójście do galerii ale w takim miejscu masz mało prywatności. Jeśli jednak masz dużo gotówki, możesz wynająć domek gdzieś na uboczu. Dla mniej zamożnych, najtańszą i najłatwiejszą decyzją, jest wybranie się na spacer, ale pamiętaj o tym, że jesteśmy na etapie wczesnej wiosny, co oznacza spore chłody – a kobiety tego bardzo nie lubią. 

Dodatkowo musisz pamiętać, że chociaż wielokrotnie omawiałeś z nią to spotkanie, nadal to ty musisz zdecydować, gdzie idziecie. Planując spacer, zapytaj, czy zna ten park. W końcu pamiętaj, że im więcej wiesz o jej preferencjach, tym więcej punktów dla ciebie. Warto też pomyśleć o jakimś prezencie na przywitanie. Może to być na przykład zmysłowa bielizna erotyczna, aby mogła wyglądać jak porno gwiazdy. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, aby ją zaskoczyć.

Zasada nr 2 – Nie spóźnij się

Spóźnienie sprawi, że twoje pierwsze wrażenie nie będzie dobre. Dlatego najlepiej przyjść 10 minut wcześniej, ponieważ w razie potrzeby będziesz mieć trochę wolnego czasu. Przed pierwszą randką weź prysznic, a następnie spróbuj wcześnie iść spać. Nie ekscytuj się też za bardzo spotkaniem, bo wtedy też będziesz wyglądał na niepewnego – naturalnie każdy wtedy się cieszy, ale postaraj się panować nad swoimi emocjami. Staraj się też nie nosić zbyt grubych ubrań, bo być może w pewnym momencie będziesz musiał zdjąć płaszcz, a zapach spoconego ciała nie jest przyjemny dla kobiety, która dopiero cię poznaje.

Zasada nr 3 – Twoja higiena

Bardzo wiele kobiet mówi, że odrzuca potencjalnych facetów, tylko dlatego, że brzydko im pachnie z ust. Dlatego ważne jest, aby przed randką dokładnie umyć zęby oraz wyczyścić język. Również żucie gumy przed spotkaniem może pomóc Ci na brzydki zapach, ale pamiętaj, aby ją wyrzucić przed spotkaniem. 

Zasada nr 4 – Kontakt po randce

Bardzo wielu facetów popełnia ten błąd, że po randce nie kontaktuje się, ponieważ czegoś się boi (odrzucenia, że nie poszło dobrze, etc). Jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie znajdziesz kobiety i będziesz zmuszony do tego, aby randki online były twoim jedynym wyjściem (a wszyscy wiemy jak to się kończy). Dlatego też, nawet jeśli poszło średnio – napisz pierwszy – kobiety na to czekają i jeśli choć minimalnie jej się podobasz, to będzie czekała na to, aż zaproponujesz jej drugą randkę. Dlatego musisz wykrzesać z siebie te minimum odwagi, i napisać tą godzinkę po spotkaniu – pytając czy jej się podobało, oraz czy chce iść na kolejną randkę.

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button