Kandydatka na idealną kochankę

Kochankę można „nabyć” z przypadku (niewinne rozmowy, zakończone gorącym romansem), jak i celowo. Te nabyte celowo, z reguły są określone przez pewne preferencje nabywcy

Mężatka, bądź stanu wolnego. Młoda, ledwo wkraczająca w dorosłość, lub dojrzała, kobiecych kształtów. Czy do danego typu kobiety można przypisać jakiś schemat zachowań? W dużej mierze tak. Każda ma swoje zalety i wady, w różnie rozłożonych proporcjach. W zależności od tego czego oczekujesz i co wolałbyś by cię ominęło.

Idealne kochanki znajdziesz na stronie polskie-aktorki-porno.pl/kategorie/podrywacze

To co zbędne

Jeśli ktoś szuka kochanki na czacie, portalu erotycznym, czy w ogłoszeniach towarzyskich w 99% oczekuje spotkań bez zobowiązań. Kiedyś usłyszałam stwierdzenie, że kobieta potrafi „zakochać się” od pierwszego stosunku i jakkolwiek zabawnie to brzmi, jest w tym pewna doza prawdy.

Oczywiście wiele kobiet stanowczo oświadcza, że potrafią rozgraniczyć seks od emocji. W rzeczywistości – nie potrafią. Mogą jedynie mniej lub bardziej skutecznie zachowywać pozory i pilnować same siebie. Dla nas dobry seks równa się konieczności istnienia chemii pomiędzy jej a jego ciałem. Niestety chemia pobudza emocje. U kobiet niezbędnym elementem w erotycznej grze są zmysły, mamy potrzebę odczuwać każdym z nich. Gdy się kochamy nie wyłączamy umysłu – jest on dla nas niezbędny do osiągnięcia seksualnej rozkoszy. To wszystko sprawia, że kobieta o wiele szybciej jest w stanie zaangażować się emocjonalnie nie tylko w związek, ale i układ. Sentyment, tęsknota – często towarzyszą pożądaniu.

Jeśli Ty pragniesz uniknąć okazywania z jej strony zbędnych emocji, czy uczuć warto byś zastanowił się nad swoim wyborem.

„Koło 20-stki”

Młode, jędrne ciało jest bardzo pociągające i kuszące. Seks z dziewczyną u progu dorosłości może pociągać wielu mężczyzn, ma on wiele zalet. Niestety wiele może też mieć wad. Kobieta aby w pełni być świadoma swych potrzeb seksualnych, oraz by wiedzieć co jest w stanie dać z siebie (nie tylko chodzi o ilość, wiedzę, lecz też o jakość) musi być na tyle doświadczona. A doświadczenie przychodzi z czasem. 19-latka, a nawet dwudziesto-paro latka może mimo swego uroku nie mieć takiego wyczucia „sprawy”. Zaletą na pewno będzie w zamian to, iż z reguły tak młode dziewczyny chcą nadrobić pewnością siebie. Raczej nie stawiają oporów, chcą pokazać „że potrafią”, pruderia, zahamowania są dla nich czymś zbędnym. Gorzej z ich własnymi doznaniami.

Mamy już jeden minus i jeden plus. Niestety w takich układach trzeba być bardzo ostrożnym. Czasem nie wystarczy jasne przedstawienie zasad układu. Jeśli chcesz zachować swoją prywatność, uważaj na to co mówisz. Nie przedstawiaj się, nie pisz z poczty, w której masz zapisane swoje nazwisko. Nie podawaj numeru telefonu, którym posługujesz się na co dzień. Dlaczego? U młodych kobiet wspomniane emocje znacznie szybciej i mocniej biorą górę. Raczej nie chciałbyś, by Ona nie spodziewanie wyznała ci swój zachwyt lub wysyłała stęsknione sms-y. Tym bardziej nie chciałbyś zostać jej znajomym na NK, czy innym portalu społecznościowym. icon wink Kandydatka na idealną kochankę

30-stki i w górę

Mówi się, że wiek ponad 30 lat, to wiek tartaczny (czytaj: wiek odpowiedni do ciągłego rżnięcia).

Dużo w tym prawdy. Kobieta po trzydziestce zna już swoje potrzeby seksualne, wie co lubi, czego nie. Jest świadoma swojego ciała i wie co może, oraz co CHCE z siebie dać. Z nią szybciej ustalisz zasady gry i możesz być pewny, że jeśli przypadniesz jej do gustu, Ona będzie chciała więcej i więcej.

Minus? Nie zawsze jest aż tak stabilna emocjonalnie, ale na pewno dużo bardziej niż młodsza grupa. Czytaj opisy, słuchaj co mówi – byś wiedział, że na pewno chcecie tego samego. Kobieta, która pragnie seksu bez zobowiązań, nie zaśmieca skrzynki pocztowej faceta ciągłymi wiadomościami. Nie narzuca swojej osoby, ona wie – że faceta tak znaczy tak, a w seks układach zbytnie spoufalanie się jest zbędne.

Kobieta koło 30-stki na ogół jest mężatką, lub po prostu zajętą partią. W układzie kochanek-kochanka ma to swoje zalety i wady. Jeśli jednak Ona szuka bardziej doznań seksualnych, niż kochanko-przyjaciela, to jej stan cywilny jest plusem. Bo przecież nikt nie będzie rozpatrywał sprawy pod względem moralnym. Mężatce nie trzeba za wiele mówić o ostrożności, zachowywaniu prywatności i granicach układu. Ona wie, że jest kochanką. Na „innej półce” układa seks doznania, na innej życie prywatne. To jasne będą w niej grały jakieś emocje, ale będzie też świadomość, że te emocje muszą pozostać jedynie w jej umyśle.

40-stka

Przed lub po 40-stce. Skoro w tym wieku kobieta ogłasza się na portalach towarzyskich to ma tylko jeden cel – dobrze się bawić. Jest świadoma swych potrzeb jak żadna inna i będzie oczekiwać, że otrzyma to czego szuka. Sprawą oczywistą jest, że kobieta w tym wieku jest całkowicie dojrzała, nie tylko jej ciało, ale również emocje. Z kobietą w tym wieku możesz być spokojny o swoją prywatność. Wszystko zależy od tego, czy ten wiek trafia w Twoje gusta.

Blond piękność, tajemnicza brunetka, szczupła miss, a może pełna kobiecych kształtów – rzecz gustu. Warto wiedzieć, że nie tylko wygląd ma znaczenie. Jeśli zależy ci na czystym układzie spełniającym Twoje oczekiwania, warto byś zwrócił też uwagę na wiek i…. stan cywilny.

3 / 5. Ocen: 2

Seks filmy

Back to top button