Co zrobić kiedy myśl o wróceniu do randkowania nas odpycha?

Czasami tak jest, że nasz związek znienacka po prostu się rozpadnie, przez co zaczniemy przechodzić przez niezbyt przyjemny czas, jakim jest leczenie ,,samego siebie” po rozstaniu. Jednakże co jeśli od poprzedniego rozstania minęło sporo czasu, a my nadal nie mamy ochoty wrócić do świata randek?

Co zrobić kiedy myśl o wróceniu do randkowania nas odpycha?

Powrót nie jest łatwy

Kiedy byliśmy w uszczęśliwiającym nas związku – i nagle on się posypał, to czas leczenia naszego złamanego serca może się naprawdę wydłużyć. Naturalnie bardzo ciężko jest też po prostu znowu zacząć chodzić na randki, ponieważ poznawanie nowych ludzi może być dla nas męczącym zadaniem, a wcale nie mamy gwarancji że taka randka się uda. Jednakże jeśli chcemy wyjść z tej sytuacji, to musimy przeć cały czas naprzód.

Uświadom sobie, że aby znaleźć nowego partnera, trzeba się dobrze ,,sprzedać”

Wiele singli z odzysku również strzela sobie w stopę na starcie, myśląc, że po tym, jak wrócą za jakiś czas do świata randkowania, to każdy będzie chętny na to, żeby wejść z taką osobą w relację, ale kiedy tak się nie dzieje – to zniechęcają się i rezygnują z powrotu do randek. Dlatego też trzeba najpierw zadbać o to, abyśmy byli ze samym sobą na tyle szczęśliwi, aby samemu egzystować a randkowanie traktować jako ,,dodatek” – to nie powinniśmy jeszcze wracać do randkowania, ponieważ efekt może być odwrotny do tego, co sobie założyliśmy.

Zacznij od nie zobowiązujących randek

Tak naprawdę tylko od nas zależy, jak skorzystamy z serwisów takich jak Tinder czy Badoo, czy będziemy mieli ochotę na ,,szybki seks” czy też będziemy szukać partnera na stałe. Wystarczy powiedzieć, że obie opcje są dostępne, jednakże jeśli szukamy kogoś na dłużej, to radzilibyśmy oznajmić to od razu, ponieważ jeśli nie będziemy się jasno porozumiewać z osobą z którą będziemy się spotykać, może dojść do nieprzyjemnego nieporozumienia, czyż nie? Dlatego też przed spotkaniem lepiej jest się upewnić, czy każde z nas na pewno tego samego chce.

źródło: https://filmydladoroslych.pl

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button