Najlepsze sposoby na lepsze nocne igraszki

Jak sprawić, aby erotyka i dobry seks nie opuściły naszą sypialnię? Wiele par zadaje sobie właśnie takie pytanie. Dlatego też dziś, przedstawimy wam odpowiedź właśnie na to pytanie!

Łagodny start 

Na początek, najlepiej jeśli wybadasz, jaki aktualnie humor ma twój partner. Im jest on lepszy, tym lepiej również dla ciebie. Przecież każdy chyba wie, że jeśli partner bądź partnerka ma zły humor, to będzie miał/a mniejszą ochotę na amory, nieprawdaż? Oczywiście niektórzy partnerzy lubią pikantną rozmowę, jednakże nie jest to zbyt częsty przypadek dlatego pamiętajmy o tym, aby rozmowę zacząć powoli, od łagodnych tematów, a w miarę rozwoju tej rozmowy, rzucać delikatne podteksty seksualne, bawiąc się przy tym swoją elokwencją. Oczywiście dobra znajomość języka w którym flirtujemy jest również bardzo przydatna, więc oczytani lub zapoznani ze słowem amanci mają o wiele łatwiejsze zadanie od innych. No ale wróćmy do tematu, tu jeśli nasz partner do rozmowy ma dobry humor oraz rozmowa się ,,klei” a my jesteśmy elokwentni i używamy ,, odpowiednich słów, mamy duże szanse na to aby wzniecić ogień pożądania w naszym partnerze bądź partnerce.

Rozmowa namiętna i pikantna

Dzięki rozmowie możemy albo rozpalić drugą osobę do ,,czerwoności” albo też wzbudzić w niej odrazę do siebie i chęć odejścia tej osoby od nas. To już głównie zależy od was, jak poprowadzicie daną rozmowę, ale zanim zaczniecie rozmawiać ze swoim partnerem,  zamierzamy wam dać kilka porad odnośnie tego, jak z nim rozmawiać. Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim jak ,,sexting”? Polega ono właśnie na tym, że piszemy z naszym partnerem na zboczone tematy erotyczne, jednocześnie rozpalając go tym jeszcze bardziej. Nie inaczej jest tutaj w naszym przypadku, jeśli wszystkie poprzednie kroki wyszły nam pomyślnie, możemy przejść do bycia totalnie zboczonym właśnie, nakręcając partnera seksualnie i powoli namawiając go do rzeczy, które wyobrażamy sobie że z nim (bądź też nią) robimy.

Nie bój się zabawek erotycznych

Niektóre, bardziej konserwatywnie myślące osoby obawiają się korzystania z nich, całkowicie niepotrzebnie z resztą, ponieważ używanie kajdanek czy pejczy może bardzo podgrzać temperaturę w sypialni. Propozycja skorzystania z kajdanek spodoba się na pewno kobietom, które lubią być zdominowane oraz mężczyznom, którzy lubią grać pierwsze skrzypce w łóżku. Wśród intrygujących gadżetów erotycznych wymienić należy również kulki gejszy, które sprawią rozkosz każdej kobiecie, wystarczy jedynie że będzie na tyle odważna, aby zacząć je używać.

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button