Jak sprawić, żeby w długoletnim związku seks znowu sprawiał przyjemność?

Długość związków międzyludzkich według statystyk ekspertów z każdym rokiem się skraca, kilkadziesiąt lat temu statystyczny związek długotrwały rokował około dwadzieścia do czterdziestu lat bycia razem, w dzisiejszych czasach taki związek liczymy zaledwie w latach. Jednakże są sposoby na to, aby taki związek przedłużyć, jak więc to zrobić?

Bielizna erotyczna

Odpowiednio dobrany, seksowny strój potrafi naprawdę sporo działać a w szczególności też podkręcić odpowiednio atrakcyjność partnerki, przez co chęć na uprawianie seksu będzie po prostu większa. Jest to jeden z najprostszych sposobów na zaprzestanie stagnacji łóżkowej, dodatkowo najwięcej Polek też godzi się na tą opcję, w odróżnieniu do innych. Seksowna bielizna erotyczne to podobna najpopularniejsza część garderoby młodych singielek.

Nowe pozycje erotyczne

 Warto jest urozmaicić swój zakres pozycji seksualnych poprzez staranny dobór nowych pozycji. Istnieje również wiele skutecznych sposobów modyfikacji nawet tych pozycji, w których zazwyczaj ten seks uprawiamy. My jednak nie będziemy się na ten temat rozbijać, najlepszym sposobem na rozwinięcie naszej gry erotycznej jest prawdopodobnie zakupienie na przykład ,,kamasutry” która pozwoli nam zobaczyć, jak wyglądają niektóre ciekawe pozycje, jednakże powinniśmy uważać, z tego powodu iż pewne są na tyle niebezpieczne, że możemy się uszkodzić na stałe, czego nikt by raczej nie chciał doświadczyć, czyż nie? 

Erotyczne zabawki

W internetowych seks shopach znajdziemy całe mnóstwo zabawek erotycznych, jednakże niektórzy, bardziej tradycyjni ludzie obawiają się korzystania z nich, ponieważ nigdy nie widzieli aby ktoś z tego korzystał. Jeśli jednak nie podejdziemy do tematu z otwartym umysłem to raczej korzystanie z tego sposobu nam przyjemności nie sprawi. Tymczasem używanie na przykład packi do klapsów czy kajdanek może bardzo podgrzać temperaturę w sypialni. Wśród intrygujących gadżetów erotycznych należy wspomnieć również o kulkach gejszy, które sprawią rozkosz każdej kobiecie.  No dobrze, może z tym ostatnim nieco przeholowaliśmy ale do rzeczy, chodzi nam o to, że możesz znaleźć dość neutralny prezent, który przyda się wam w sypialni a dodatkowo twój partner będzie miał przyjemność z użytkowania tego przedmiotu. Jednym z ciekawych prezentów jest wykonanie samodzielnie odlewu penisa partnera (bądź swojego) i mimo iż wydaje się to trudne, to można za niewielką kwotę kupić naprawdę fajny produkt, który nam na to pozwoli, jednocześnie nie będziemy musieli być zazdrośni o to, że ten sztuczny ,,naganiacz” jest ,,czyjś” – bo w końcu będzie to nasz odlew naszego sprzętu.

źródło: sexshop w katowicach loris.pl

0 / 5. Ocen: 0

Seks filmy

Back to top button