Jak sprawić, aby lepiej wam szło w związku?

To logiczne, że ciężko jest czasem być w związku, kiedy mamy pod górkę. Najlepiej wtedy jest zidentyfikować ewentualne napotkane problemy, ponieważ mogą one prowadzić do rozpadu twojego związku. Na co więc uważać? Jakie problemy możecie napotkać? O tym – I więcej, już za chwilę!

Stres

To chyba jedna z najczęstszych przyczyn, dla której związki się rozpadają. Niestety, ale większość z nas jest uczona tego, aby takie rzeczy zatrzymywać dla siebie, więc nic dziwnego, że wiele osób po prostu z samej furii zrywa, a później żałuje, że związek się rozpadł. Dlatego też ważne jest to, aby zapytać partnera, czy nie czuje się sfrustrowany, bądź czy też nie ma problemów z tym, że jest zestresowany. Stres tak naprawdę można zwalczyć na wiele sposobów, takich jak ćwiczenia, seks, bądź wyjazd w jakieś ustronne miejsce. Naturalnie utrzymywanie siebie w stanie ciągłego stresu może doprowadzić do tego, że nabawimy się nerwicy, więc lepiej jest zadbać o to, aby nasze poziomy stresu nigdy nie sprawiły, abyśmy nie stracili nad sobą kontrolę.

Wspólne ćwiczenia

Nie wiesz, jak przekonać partnera do tego, aby razem z tobą zaczął ćwiczyć? To nie jest proste zadanie, ponieważ najczęściej sama rozmowa może być jak grochem o ścianę, dlatego też być może najlepszym rozwiązaniem będzie tu danie jemu/jej przykładu. Kiedy zaczniemy ćwiczyć, I zaczniemy pokazywać efekty partnerowi, mogą się wydarzyć dwie rzeczy – albo partner zostanie przez to zachęcony do wspólnych ćwiczeń, albo się zniechęci I wpadnie w jeszcze większego doła. Dlatego też pamiętaj o tym, aby nie poprzestawać wyłącznie na pokazywaniu mu/jej efektów, ale też zadbaj o to, aby go odpowiednio zmotywować. Jeśli ci się uda, to możesz być pewny, że nawet w dni, kiedy nie masz ochoty ćwiczyć, to twój partner pomoże znaleźć ci motywację.

Seks zabawki

Zabawki erotyczne mogą stanowić świetny sposób na to, aby sporo poprawiło się w waszym związku. W końcu nierzadko to właśnie jedna strona zdradza, ponieważ nie jest usatysfakcjonowana z seksu. Dlatego też korzystanie z prążkowanych prezerwatyw, pejczy, bądź nawet i bielizny erotycznej może pomóc sprawić, że to właśnie twój związek będzie szedł naprawdę nieźle po jakimś czasie. Pamiętaj jednak, że seks to nie wszystko, I nawet jeśli kupowałbyś najlepsze sex zabawki na świecie, to twój związek I tak może się rozpaść z jednej albo drugiej przyczyny.

Zainteresuj się życiem partnera

W związkach, które trwają od kilku lat często ludzie zapominają o tym, że ta druga osoba ma jakieś życie prywatne. Jest to błąd, ponieważ każdy, nawet w związku ma swoje zainteresowanie, które zapewne w mniejszym bądź większym stopniu pielęgnuje. Dlatego też przed snem, w łóżku warto jest się zapytać tej drugiej osoby, czy przypadkiem nie zdarzyło się coś ciekawego w jego/jej życiu (pytania w stylu ,,co tam” albo ,,jak tam dzisiaj było” raczej odłóż na półkę, ponieważ wtedy na pewno dostaniesz wymijającą odpowiedź).

5 / 5. Ocen: 1

Seks filmy

Back to top button